Anastasiadis, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda koronavirüs hakkında toplantı düzenledi.

Cumhurbaşkanı Anastasiadis, bugün sabah saatlerinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda koronavirüs hakkında toplantı düzenledi.

Yarın halka seslenecek olan Cumhrbaşkanı Anastasiadis başkanlığında yapılan olağanüstü bakanlararası toplantıda, vakaların artmasının ardından koronavirüs hakkında alınacak önlemlerin değerlendirilmesi yapıldı. Toplantıya Sağlık, İçişleri, Maliye, Dışişleri, Çalışma, Adalet, Savunma ve Eğitim Bakanları’nın yanı sıra Turizm yan bakanı katıldı. Öğle saatlerinde, Eğitim Bakanı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Avrupalı mevkidaşlarıyla koronavirüsün eğitim alanında yayılmasını engellemek için önlem amaçlı tedbirleri görüştü. Şimdiye kadar Kıbrıs’ta teyit edilen koronavirüs vakalarının sayısı 7’ye ulaştı. 3 vaka, koronavirüs bulaşmış hastaların tedavi göreceği hastane olarak belirlenen Mağusa Hastanesi’ne kaldırıldı. Bugün gönüllü olarak ilk yardım departmanına giden 6 şüpheli vaka ise Limasol Hastanesi’nde muayene ediliyor. 

Kaynak: Kıbrıs Radyo Yayın Kurumu

Cumhurbaşkanı Anastasiadis, bugün sabah saatlerinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda koronavirüs hakkında toplantı düzenledi. Yarın halka seslenecek olan Cumhrbaşkanı Anastasiadis başkanlığında yapılan olağanüstü bakanlararası toplantıda, vakaların artmasının ardından koronavirüs hakkında alınacak önlemlerin değerlendirilmesi yapıldı. Toplantıya Sağlık, İçişleri, Maliye, Dışişleri, Çalışma, Adalet, Savunma ve Eğitim Bakanları’nın yanı sıra Turizm yan bakanı katıldı. Öğle saatlerinde, Eğitim Bakanı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Avrupalı mevkidaşlarıyla koronavirüsün eğitim alanında yayılmasını engellemek için önlem amaçlı tedbirleri görüştü. Şimdiye kadar Kıbrıs’ta teyit edilen koronavirüs vakalarının sayısı 7’ye ulaştı. 3 vaka, koronavirüs bulaşmış hastaların tedavi göreceği hastane olarak belirlenen Mağusa Hastanesi’ne kaldırıldı. Bugün gönüllü olarak ilk yardım departmanına giden 6 şüpheli vaka ise Limasol Hastanesi’nde muayene ediliyor.

Son Güncelleme: 05 Şubat 2021 - 19:03

Son Haberler

24 Eylül
basın özetleri 24.09.21
15:35
Cavuşoğlu ve Borrel bir araya geldi: Kıbrıs sorunu da masaya yatırıldı
13:38
Mitsotakis ve Elpidoforos bu akşam bir araya gelecek
13:37
Amerikan Başpiskoposu Elpidoforos'dan özür açıklaması geldi
13:36
Kıbrıs, Yunanistan ve Mısır Dışişleri Bakanları bir araya geldi
13:35
Pazartesi gününden itibaren aşılı kişilerin barikatları geçerken test yapmalarına gerek kalmayacak
08:59
Dün 2 can kaybı ve 145 yeni vaka kaydedildi
08:58
Mitsotakis Guteres görüşmesinde Kıbrıs sorunu da ele alındı
08:57
Cumhurbaşkanı akşam üstü Birleşmiş Milletler Genel Kurulunda konuşacak
08:56
23 Eylül
Kalın ve Sullivan bir araya geldi
13:25
Limasol'da özel bir klinik HİV pozitif kadına ilk yardım tedavisi vermeyi reddetti
13:23
Polis, yalan beyanda bulunan jinekolog hakkında soruşturmasına devam ediyor
13:22
Tüm haberler

Video on Demand